Get Adobe Flash player

Kancelaria Podatkowa ENTER istnieje na rynku od 1993 roku, zostało założone przez doradcę podatkowego Danutę Bednarek i wspólników. Od początku działalności kładzie duży nacisk na to by świadczone usługi były profesjonalnie a zarazem przyjaźnie. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu sukcesu przez naszych klientów. Wiedza w dziedzinie rachunkowości, kadr i podatków sprawia, że nasi klienci mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności.

Naszymi klientami są jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki komandytowe, spółki jawne, spółki partnerskie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, S.A. - giełdowa New Connect, wspólnoty mieszkaniowe, fundacje, przedstawicielstwa zagraniczne. Obsługujemy głównie firmy z Warszawy, choć mamy tez klientów z innych regionów Polski. Zaufało nam już prawie 300 klientów.

Tworzymy kompetentny 20-osobowy zespół, przygotowany do spełniania wysokich wymagań. Prowadzimy obsługę w języku angielskim, rosyjskim i francuskim. Na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne i podatkowe, pogłębiamy wiedzę oraz uczestniczymy w szkoleniach.

Kancelaria współpracuje z gronem radców prawnych, adwokatów i biegłych rewidentów. Posiada licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług księgowych oraz w pełni odpowiada za swoją pracę. Jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności księgowo-doradczej. Od wielu lat pracuje na warszawskim Mokotowie.
Siedziba firmy znajduje się przy ul. Malczewskiego 56, w pobliżu budynku Polskiego Radia S.A. Budynek jest pod ochroną z monitoringiem i kamerami. Dookoła budynku znajduje się bezpłatny parking. Przed biurem jest przystanek autobusowy linii 222. Do stacji metra – Wierzbno można przejść piechotą w 7 minut. W najbliższej okolicy jest 7 placówek bankowych, poczta, apteki i wiele sklepów.

 

Biuro Rachunkowe ENTER istnieje na rynku od 1993 roku, zostało założone przez doradcę podatkowego Danutę Bednarek i wspólników. Od początku działalności kładziemy duży nacisk na to by świadczone przez nas usługi były profesjonalne a zarazem przyjazne.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich rodzajów firm. Prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed urzędami takimi jak urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, KRS i sądy.

  • prowadzenie Ksiąg Handlowych
  • ustalanie i naliczenie wynagrodzeń
  • obliczanie wszystkich obciążeń (ZUS, US, PFRON itp.)
  • obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • porządzanie deklaracji z tytułu podatku dochodowego
  • kontrola i analiza sytuacji finansowej przedsiębiorstwa
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • reprezentowanie firm w urzędach skarbowych